Ranking grupy Victoria endomondo
Wydarzenie

Relacja z Dog Trekking Bucze

Dog Trekking w Buczu to pierwsza odsłona Biegowych Dni Brzeska organizowanych przez Brzeski klub Biegacza. Innowacyjna forma aktywności polegająca na marszobiegu z psem dopiero raczkuje w Polsce, a w Buczu już odbyły się zawody. 29 zarejestrowanych zawodników to na pierwszą edycję bardzo dobra frekwencja. Biuro zawodów mieściło się w Szkole Podstawowej w Buczu, której Dyrektor, Agata Basaraba, zajmowała się niegdyś profesjonalną hodowlą psów. Zatem klimat bardzo sprzyjający. Piękna trasa wiodąca przez las oraz super familijna atmosfera sprawiła, że rywalizacja zeszła na dalszy plan. Byli z nami wolontariusze z Fundacji Ochrony Paw Zwierząt, którzy na co dzień pracują w Schronisku Borek/Rzezawa. Przywieźli ze sobą kilka piesków, które dzielnie zmagały się z trasą i szukały nowych właścicieli. Schronisko może się pochwalić wysokim procentem adopcyjności, ale trudy codziennej opieki nad pieskami dają się we znaki. Stąd też idea tego biegu. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie działalności Schroniska. Zwycięzcy biegu przeznaczyli swoje wygrane na cele schroniska, a było to ponad 30 kg markowej karmy – bardzo dziękujemy!

Każdy zawodnik w pakiecie otrzymał markowy smakołyk dla swojego pieska, bon na wspaniałe spaghetti podane przez tutejszą stołówkę oraz kilka voucherów ze zniżkami od lokalnych przedsiębiorców.

Na mecie czekała woda i piękne medale dla każdego uczestnika. Dla zwycięzców przewidziano vouchery na odzież marki Joma, a na koniec losowanie trzech atrakcyjnych nagród: voucher na zabiegi weterynaryjne o wartości 350zl, na zabiegi kosmetyczne o wartości ok. 200zł oraz weekend z Ford.

Sponsorzy: Gmina Brzesko, Powiat Brzeski, AJ Izoterm, Jel – Fliz Mariusz Jeleń, Joma, Salon kosmetyczny LEON, Gabinet Weterynaryjny , Refresh, SPAR,  Automotive Ford Tarnów, Sklep Risum, Mascort, Gabinet Weterynaryjny Vet4U Łukasz Pankiewicz, Paweł Szpar Wieliczka

Partnerzy: Agencja Reklamowa Acreon, Szkoła Podstawowa w Buczu, OSP Bucze, Fundacja Straż Ochrony Praw Zwierząt, Powiatowy Inspektor Weterynaryjny

Patronat Honorowy biegu objęli: Minister Józefa Szczurek Żelazko, Starosta Andrzej Potępa oraz Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka.

Nagrodzeni:

OPEN M

 1. Michał Wojnowski – BKB Victoria Brzesko – 47:26
 2. Mytkoś Dominik – Grupa Łoś Kraków – 1:00:20
 3. Firek Grzegorz – Uwolnić Bestię Kraków – 1:04:47
 4. Dubiel Piotr – Uwolnić Bestię Kraków – 1:04:48
 5. Michalik Michał – Kraków – 1:14:43
 6. Rafał Szota – Beza &Chili team Sierściuchy Nowohuckie – 1:15:13
 7. Jan Brodawski – Kraków – 1:16:05
 8. Jakub Firek – Uwolnić Bestię Kraków – 1:23:34

OPEN K

 1. Katarzyna Kmieć – BKB Victoria Brzesko – 53:51
 2. Sabina Wolsza – Bucze – 1:05:40
 3. Monika Szota – Beza &Chili team Sierściuchy Nowohuckie – 1:15:15
 4. Paulina Złotowska – Uwolnić Bestię Kraków – 1:23:35
 5. Magdalena Halik – Przyborów – 1:25:23
 6. Magdalena Bukiewicz – Sędziszów Małopolski – 1:51:02
 7. Małgorzata Bukiewicz – Sędziszów Małopolski – 1:51:03
 8. Agnieszka Gryźniak – Kraków – 1:53:39
 9. Barbara Śledź – Kraków – 1:53:43
 10. Monika Antosz – Kraków – 2:07:22

Weekend z Ford – Jan Brodowski [Kraków]

Zabiegi weterynaryjne VET 4U Wieliczka – Sabina Wolsza [Bucze]

Zabiegi Kosmetyczne od LEON Nowy Wiśnicz – Grzegorz Firek [Kraków]

A Ty, co sądzisz ?

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do naszego newslettera