Ranking grupy Victoria endomondo
Wydarzenie

Przygotowania do II SPAR Półmaratonu zaczęte :)

Po rocznej przerwie wracamy z dystansem 21 kilometrów na ziemię brzeską.
Dofinansowanie z budżetów Gminy i Powiatu oraz wielkie zaangażowanie właścicieli sieci sklepów SPAR pozwoli zrobić świetną imprezę w ostatni weekend wakacji. Tym razem pomyśleliśmy także o tych, dla których 21,097km to jeszcze sfera marzeń. Imprezami towarzyszącymi będzie Bieg Familijny oraz marsz nordic walking na dystansie ok. 3,5km.

Półmaraton w 2015 roku pokazał, że miłośników biegania stać na debiut na tym dystansie. Wielu z Was odważyło się pokonać swoje lęki i udało się!
Będziemy prowadzili klasyfikacje OPEN oraz WIEKOWE. Uhonorujemy najlepszych zawodników Powiatu Brzeskiego z okazji jubileuszu 150-lecia jego istnienia. Bieg Familijny do gratka dla rodzin – najlepsze małżeństwo, rodzeństwo, najlepsza drużyna rodzinna – będzie mogła liczyć na wartościowe upominki. Tutaj klasyfikacja OPEN oraz dla najlepszych zawodników z Gminy i Powiatu Brzeskiego.

Po raz pierwszy zapraszamy „kijki” 🙂 Biegnąc wczoraj z Brzeska do Jadownik mijałem całkiem spore grupki emerytek, ciotek, mam i jednego pana. Właśnie dla tych, ukrytych pod osłoną wieczoru, kierujemy to wydarzenie. Nagrodzimy zawodników w OPEN, ale głównie chcielibyśmy zmobilizować sąsiadki, sąsiadów, całe rodziny; dla nich klasyfikacja na najlepszą drużynę oraz najliczniejsze drużyny 🙂

Podczas prac Biura Zawodów otwarty będzie wernisaż zdjęć najważniejszych postaci i miejsc w półtora wiecznej historii Powiatu. Wernisaż przygotujemy we współpracy ze Starostwem. Dodatkowo na trasach podziwiać będziecie przy każdym kilometrze zdjęcie miejsca szczególnego dla Powiatu.
Po biegu spróbujecie potraw przygotowanych ze starych przepisów kulinarnych tutejszych prababci!
SPAR zadba o dwa punkty odżywcze, trzy punkty nawadniania, wodę na mecie, oraz jedzenie i pyszną kawę z BISTRO SPAR.

Dopełnieniem wszystkiego będzie elektroniczny pomiar czasu [z dodatkowym punktem pomiaru na 10km], numery startowe z chipami oraz niepowtarzalne, kamienne medale – czyli wszystko to co w Brzeskim Klubie Biegacza najlepsze 🙂

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w drugiej części sezonu!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
A Ty, co sądzisz ?

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do naszego newslettera