Ranking grupy Victoria endomondo
Wydarzenie

II Bieg Mikołajkowy – 3 grudnia 2017r.

O godzinie 12:00 planujemy start zawodników na 5 i 10km. Kilka minut później start na 1km. Trasa ta sama co w roku 2016, ale bez nawracania po 5 kilometrach – walczymy w jedną stronę dwie pętle z dodatkowym pomiarem czasu. Po zawodach otrzymacie sms z wynikiem.

Oczywiście najważniejsze są PACZKI – to właśnie dlatego nasz bieg jest wyjątkowy spośród wszystkich w Polsce i na świecie ! 🙂

Zapisy aktywne  >>> link<<<  tam też Regulamin.

W tym roku pomagamy: Domowi Dziecka w Jasieniu, Domowi Pomocy Społecznej w Brzesku, Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Brzesku, Stowarzyszeniu OSTOJA, Warsztatom Terapii Zajęciowej w Brzesku oraz osobom potrzebującym wskazanym przez  wolontariuszy brzeskiego hospicjum.

Wartość paczki powinna wynosić ok. 35zł, dla leniwych Mikołajów wprowadziliśmy płatność elektroniczną, od której firma Blue Media nie pobiera prowizji – bardzo dziękujemy.

Startujemy oczywiście w czapkach z pomponem, a na mecie jak zawsze
w Brzesku – niepowtarzalny medal – pamiętacie worek z edycji 2016? 🙂 No właśnie teraz też Was zaskoczymy. Po biegu ciepła herbata, kawa i rozgrzewający posiłek regeneracyjny.

Halowe Biegi Dzieci w tym roku patronuje producent okien Firma PAGEN – dla dzieciaków od 3 do 9 r.ż. także mamy kilka niespodzianek.

Sponsor Główny – Fundacja Can Pack

Zapraszamy!!!

A Ty, co sądzisz ?

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do naszego newslettera